Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Дата: 14 червня 2023 о 09:31, Оновлено 18 червня 2023 о 12:45
Автор: Кернос О. В.

Школа №5 побудована в 1983 році і в неї були переведені всі учні з початкової школи (які навчалися на першому поверсі житлового будинку по вул.Комарова 12 і учні школи №13). Школа будувалася для дітей військових, які служили на військових базах поруч, тому дуже багато в ній навчалось дітей неукраїнської національності. В п'ятій школі працювали 137 педагогів та навчалися 1500 учнів.

В колишній гімназії діяв шкільний музей, який налічував 39 основних експонатів, які пов’язані з подіями другої світової війни.

Перші пошукові загони під керівництвом  керівника музею Ільїної Любов Василівни та вчителя Шпорт Цілі Беніамінівни зібрали багато документів, фотоматеріалів, особистих речей учасників бойових дій того часу. Фотоматеріали, книги, особисті речі, нагороди, експонати зберігались в десяти скляних вітринах музею розміщених на десяти стендах.

У серпні 2013 року в музеї було створено куточок, присвячений Пам’яті директору школи Килимнику Володимиру Олександровичу. Керівником музею була заступник директора школи з виховної роботи Дем’янчук Ніна Павлівна.

На базі музею відбувались тематичні екскурсії, зустрічі , конкурси віршів на військову тематику, проводились уроки мужності, виховні заходи .

На базі музею було  створено пошуковий загін «Пам’ять» під керівництвом педагога-організатора школи Набокової Тетяни Анатоліївни. Члени загону вели переписку із ветеранами-визволителями м. Умані з різних куточків України, посилено працювали над архівними матеріалами, відвідували краєзнавчий музей, відвідували ветеранів, які проживають у мікрорайоні школи, прибирають біля пам’ятника Воїнам-визволителям, який закріплений за закладом по вулиці Київській.

Майже 40  років існує наша школа. Біля витоків її народження завжди був Килимник Володимир Олександрович, людина, яка віддала відповідальній посаді директора 40 років.

Володимир Олександрович був Вічним Директором, віддав усе своє життя педагогічній діяльності. Він був взірцем толерантного, мудрого, високоморального керівника .

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.