Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

«Книга збирає друзів»!

Четвертий день ТИЖДЕНЬ_ПСИХОЛОГІЇ пройшов не менш цікаво. Психолог Наталія Бондаренко провела квест "Дивосвіт психології". Нажаль, на запланованих локаціях захід не вдалося провести, тому що завадила нам повітряна тривога, але ні учні, ні наші креативні педагоги не розгубилися і квест відбувся, хоч і в укритті.
Учні на станціях розв'язували логічні задачі, малювали спільний малюнок без слів, співали караоке, демонстрували свою обізнаність у психологічних термінах, проявили свою креативність та винахідливість.
За участь у грі учасники нагороджені дипломами.

Профілактика раннього виявлення онкологічних захворювань

Нещодавній благодійний концерт-аукціон Уманська дитяча школа мистецтв "Антарес" на підтримку наших Збройних Сил України

засідання клубу "Казкарик" до Міжнародного дня дитячої книги

Нагородження учнів - переможців міських етапів Всеукраїнських інтелектуальних конкурсів та олімпіад

Сьогодні завершили акцію до Дня українського добровольця «ХОРОБРІ СЕРЦЯ» . Величезні слова вдячності учнівсько - батьківським та педагогіному колективам нашої гімназії, що долучились до цієї акції. Зібрані потреби ми вже традиційно передали нашим захисникам та захисницям через волонтерський штаб «ДО ПЕРЕМОГИ» , а з ними і нашу турботу, підтримку і віру у ПЕРЕМОГУ.

19 березня о 15:40 | Кернос О. В. | немає коментарів

14 березня 2024 року Марина БЕВЗЮК провела для студентів факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини екскурсію до ІРЦ

15 березня о 17:01 | Кернос О. В. | немає коментарів

Завершились спортивні змагання «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».
Вітаємо нашу команду з черліденгу з зайнятим ІІІ місцем.

15 березня о 08:57 | Кернос О. В. | немає коментарів

Надзвичайно приємно отримувати подарунки і відчувати підтримку, особливо у війні.
Дякуємо Управлінню освіти та гуманітарної політики та Французькій благодійній організації #SOS_OUMAN за захоплюючі розмальовки для наших найменших гімназистів та створення цікавого дозвілля.
Можливість бачити щасливі очі наших дітей завжди надихає і дає нам віру у майбутнє.
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА
З вдячністю, УГ 5

14 березня о 09:48 | Кернос О. В. | немає коментарів

Замовлення підручників

ВІТАЄМО наших гімназистів із черговою ПЕРЕМОГОЮ

1 березня кожного року світ відзначає позитивне свято – Всесвітній день компліменту

Привіт, спортивна спільното Черкащини!

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

ГО «Наукова асоціація кібербезпеки України» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України», реалізує проєкт CyberTeens Platform.

Метою проєкту є підвищення обізнаності школярів з питань кібергігієни через навчальну онлайн-платформу, що сприятиме їх захисту в інформаційному просторі від соціальних та цифрових загроз, кібершахраїв та вимагачів тощо.

06 лютого учні 5-х класів долучилися до перегляду відео-роликів «Безпека в Інтернеті». Навчилися розпізнавати шахраїв та повторили правила поведінки в Інтернет мережі.

Брама – портал, віртуальні ворота, які захищають нас від небезпеки та негативного впливу онлайн. Раніше брама уособлювала захищене місто, зараз – захищений інфопростір.

УВАГА!!! З 10.02.2024 розпочинає роботу "Школа майбутніх першокласників". Заняття будуть проводитися щосуботи.
До уваги БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ
Ми вже стартуємо !
Запрошуємо на нашу першу зустріч та знайомство з гімназією і нашими надзвичайно креативними та успішними педагогами.
Чекаємо на ВАС 10.02.2024 о 9.00 в актовій залі гімназії.
Пориньте в атмосферу шкільного життя!
Приєднуйтесь до нашої великої родини!